Jakie są zalety biometrycznych zamków Be-Tech?

2021/01/14
Jakie są zalety biometrycznych zamków Be-Tech?
      Chcesz wiedzieć, jakie są główne zalety posiadania biometrycznych zamków Be-Tech?

    Przedstawiamy i omawiamy niektóre z najważniejszych zalet zamka biometrycznego Be-tech. Ważne jest, aby przed ostatecznym zakupem i zainstalowaniem zamków w domu poznać funkcjonalność zamka. Tego rodzaju zamki są przeznaczone nie tylko do pracy w domu, ale także do biur i innych pomieszczeń.

Jakie są zalety biometrycznych zamków Be-Tech?
  • Biometryczne zamki Be-Tech do drzwi mają niesamowicie dużą funkcjonalność, mogą być używane w pomieszczeniach i na zewnątrz budynku. W większości biur jest wielu pracowników. Nie można dać klucza każdemu pracownikowi, dlatego posiadanie biometrycznych zamków do drzwi ułatwia przydzielanie dostępu personelowi.
  • Biometryczne zamki Be-Tech do drzwi mają różne opcje: możesz użyć karty RF do odblokowania drzwi, a także możesz użyć odcisku palca w celu otworzenia zamka. Dostępny jest również klucz mechaniczny do otwarcia awaryjnego. Nie musisz więc martwić się, że wpadniesz w kłopoty kiedy drzwi z zamkiem Be-tech zatrzasną się.
  • Dostępna jest również opcja alertu bezpieczeństwa. W przypadku, gdy ktoś próbuje siłą wejść do pomieszczenia, wielokrotnie użył niewłaściwej karty lub odcisków palców, wówczas biometryczne zamki zaalarmują personel lub obsługę budynku.
  • Nie jesteś ograniczony do używania tych zamków tylko w drzwiach wykonanych ze stali nierdzewnej. Możesz również używać je do różnych bram i drzwi wykonanych z drewna. Niewiele osób pamięta, aby cały czas mieć przy sobie klucze czy kartę. Dlatego zamki Be-Tech 0800FM dzięki zastosowanej technologi otwarcia za pomocą biometrii ułatwiają dostęp do pomieszczeń.
  • Trudno jest śledzić każdego pracownika wchodzącego do biura, a zamki biometryczne Be-Tech są w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem.
  • Be-Tech to renomowana firma, która produkuje biometryczne zamki do drzwi. Są one dostępne w różnych modelach. Jednak w domu czy biurze najlepszym rozwiązaniem jest biometryczny zamek 0800FM.

Źródło artykułu


[ESC] lub