Pomimo ciężkiego okresu jesteśmy z Wami i dla Was

2021/01/27
Projektowanie Be-Tech

     Niestety jest ciężki czas dla wszystkich branż, lecz staramy się przeciwstawić wszystkim problemom z jakimi się zderzamy! Obowiązujące restrykcje nie ułatwiają funkcjonowania i ograniczają przychody. Ale przestrzeganie ich w dzisiejszych czasach, dla funkcjonowania hotelu jest kluczowe.

     Jeśli jesteś na etapie projektowania albo zastanawiasz się nad modernizacją swojego obiektu, zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami systemu jednego klucza Be-Tech. Zapewniamy nowoczesną technologię i zabezpieczenia elektroniczne dla branży hotelarskiej i obiektów użytku publicznego. Każdy produkt jest zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa i wygody.

        Zastosowanie rozwiązania Be-Tech w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych zapewnia wygodę i bezpieczeństwo Waszym gościom i pracownikom. Ponad to system jednego klucza Be-Tech zmniejsza koszty zarządzania hotelem oraz obciążenie personelu. System jednego klucza Be-Tech obejmuje elektroniczny zamek do pokoi gościnnych, elektroniczny zamek do szafek, kontrolę dostępu, dostęp do windy, elektroniczny sejf i wyłącznik prądu na kartę Mifare.


[ESC] lub