Trzyletnia gwarancja na wszystkie zamki hotelowe na kartę Be-Tech

2020/09/15

Najwyższej jakości komponenty zastosowane przy produkcji zamków zapewniają ich bezawaryjną pracę przez długi czas. Wkładki zamków Be-Tech testowane są na 1 000 000 cykli (otwarcie / zamknięcie).

Trzyletnia gwarancja udzielana jest bezpłatnie i nie wymaga wykonywania odpłatnych przeglądów okresowych. Gwarancją objęte są zarówno części mechaniczne zamka i wkładki jak i elektronika. Jedynym warunkiem otrzymania bezpłatnej trzyletniej gwarancji jest wykonanie instalacji przez jednego z autoryzowanych instalatorów zamków Be-Tech. Sieć instalatorów pokrywa terytorium całej Polski. Jeżeli chcą Państwo znaleźć instalatora w swojej okolicy prosimy o kontakt.

Pozostałe produkty Be-Tech (sejfy hotelowe, akcesoria, włączniki prądu, zamki do szafek, itd.) objęte są standardową dwuletnią gwarancją.

Gwarancja nie obejmuje:

  • uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania lub instalacji urządzenia,
  • uszkodzeń mechanicznych,
  • uszkodzeń powstałych w wyniku zdarzeń losowych : np. zalanie wodą,
  • uszkodzeń powstałych w skutku samowolnych napraw i zmian konstrukcyjnych,
  • uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania zamków w warunkach innych niż określonych w parametrach technicznych (np. w pomieszczeniach, w których panuje za wysoka temperatura i za wysoka wilgotność),

Zakup zamka

Potrzebujesz szybkiej pomocy przy wyborze zamka hotelowego czy zamka szafkowego lub wsparcie przy problemie z kontaktuj się z nami jak najszybciej!

Skontaktuj się z nami


[ESC] lub