Realizacje

Najlepsze rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Dołącz do grona naszych zadowolomych klientów

Importujemy, dystrybuujemy  i wdrażamy zamki hotelowe, system jednego klucza oraz system kontroli dostępu dla hoteli. Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe światowe normy gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność.

Specjalizujemy się w instalacjach systemów, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Doradzamy w zakresie obsługi instalacji oraz prowadzimy cykliczne kursy. Wszelkie nasze projekty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, co pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów pracy. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz są nieustannie szkoleni po to, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Setki klientów w Polsce

Ci klienci zaufali Nam

Tysiące instalacji

Zamki hotelowe, zamki szafkowe, sejfy, oprogramowania

Gwarancja i pełne wsparcie

Świadczymy gwarancje naszym obiektom jak i obiektom, którzy mają systemy Be-Tech założone przez inne firmy.

Darmowe doradztwo

Doradzamy klientom przed zakupem systemu BeTech tak, aby znaleźli odpowiedź na każde pytanie i byli świadomi w 100% przy wyborze naszego produktu.
Be-tech u Klientów

Nasze wdrożenia systemu

Jest to zbiór naszych realizacji, w których zastosowaliśmy produktu marki Be-Tech
Elektroniczne zamki Be-Tech w

Zamki hotelowe na Skale Trzebieszowice

Frezowanie starych drzwi i montaż zamka hotelowego Be-Tech w Zamku na Skale w Trzebieszowicach.

Hotel Kopczyński w Dobrym Mieście

Montaż zamka hotelowego Be-Tech Monako na istniejących drzwiach w Hotelu Kopczyński w Dobrym Mieście.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Właściciel Sali Bursztynowej usprawnić pracę i poprawić bezpieczeństwo przez montaż zamków hotelowych Be-Tech Monako.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Modernizacja w Pensjonacie Augustyniak w Ostrołęce

Mimo trudnego okresu dla branży hotelarskiej kolejny inwestor zdecydował się na modernizację swojego obiektu. W Pensjonacie Augustyniak w Ostrołęce zamontowaliśmy zamki Be-Tech Monako

Pensjonat Flamingo w Pobierowie

Pensjonat Flamingo w Pobierowie znajduje się w lokalizacji która stwarza doskonałe warunki  do wypoczynku i aktywnego odkrywania piękna nadmorskiego krajobrazu.

Zamki szafkowe Be-Tech w Activity Park w Elblągu

Activity Park w Elblągu jest to miejsce dla całej rodziny gdzie oprócz aktywnego spędzenia czasu można urządzać różnego rodzaju imprezy okolicznościowe od urodzin po imprezy firmowe.

Pięciogwiazdkowy Hotel Crown Piast Kraków- instalacja zamków Be-Tech

Hotel Crown Piast Hotel & SPA wyposażył drzwi pokoi dla gości w zamki hotelowe Be-tech instalację wykonała firma Dipol Sandomierz.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Zamki hotelowe Be-Tech w Krakowie- hotel Zakliki

Hotel Zakliki z lokalizacją w Krakowie wyposażył drzwi pokoi dla gości w zamki hotelowe Be-tech instalację wykonała firma Dipol Sandomierz, a proces instalacji nie zaburzył pracy hotelu.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Czterogwiazdkowy Hotel Apis Kraków- instalacja zamków hotelowych Be-Tech

Modernizacja drugiej części hotelu po raz kolejny zakończona sukcesem. Firma Dipol Sandomierz zamontowała zamki hotelowe Be-Tech.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Włączniki prądu i zamki hotelowe Monako w hotelu Silesian w Katowicach

Właściciel hotelu zdecydował się na montaż zamków hotelowych Be-Tech Monako oraz włączników prądu na kartę Mifare w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wygody klientów oraz usprawnienia systemu rezerwacji i obsługi gości hotelowych.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Zamki hotelowe Be-Tech w Zakopanem

VIP Apartamenty FOLK RESIDENCE to nowoczesny apartamentowiec, ale z zachowaniem lokalnego folkloru. Firma Dipol zamontowała zamki Be-tech przygotowując istniejące drzwi do instalacji zamków.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Zamki do szafek Be-Tech na basenie w Hotelu EVVA

Hotel EVVA to czterogwiazdkowy Hotel w Tarnobrzegu. Zamki szafkowe Be-tech świetnie sprawdzają się w szafkach na basenie. Firma Dipol zamontowała zamki w istniejących szafkach.

Kręgielnia Fankula w Tarnobrzegu – instalacja zamków szafkowych

Kręgielnia Fankula w Tarnobrzegu zdecydowała się na montaż zamków szafkowych Be-Tech otwierane kodem. Dipol zainstalował zamki w szafkach przygotowując otworowanie w istniejących drzwiach.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Instalacja zamków elektronicznych w hotelu Panorama – Ostrowiec Świętokrzyski

Montaż kilkudziesięciu zamków na istniejących drzwiach nie zaburzył pracy hotelu. Inwestor zdecydował się na model zamka elektronicznego London. który znakomicie wkomponował się w wystrój hotelu.

Zamki hotelowe w Oświęcimiu – Hotel Artur

Zajazd – Restauracja- Hotel Artur z lokalizacją w Oświęcimiu wyposażył drzwi pokoi dla gości w zamki hotelowe Be-tech instalację wykonała firma Dipol Sandomierz.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Wyłączniki prądu na kartę i zamki Be-Tech w Hotelu Kameleon

Właściciel hotelu Kameleon w Tarnobrzegu postanowił usprawnić pracę i zwiększyć wygodę dla klientów poprzez wymianę zamków w drzwiach na zamki hotelowe Be-Tech.

Zamki hotelowe Be-Tech w hotelu Leśna Promenada

Właściciel hotelu zwrócił się do firmy Dipol o dostawę i montaż zamków hotelowych Be-Tech oraz włączników prądu na kartę Mifare.

Nowocześnie w Dworku Jabłonna – zamki hotelowe London

W celu zwiększenia wygody gości, wprowadzenie udogodnień rezerwacyjnych i zmniejszenia kosztów obsługi dostarczono i zamontowano zamki hotelowe i włączniki prądu.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

Zamki hotelowe na kartę Be-Tech – Baranów Sandomierski

Hotele historyczne wymagają szczególnej staranności w doborze wyposażenia, ważna jest zarówno jakość produktów jak i ich dopasowanie do zabytkowych wnętrz.

Sala Bursztynowa w Łukowie -zamek Be-Tech Monako

System hotelowy Be-Tech w Zajeździe Drob

Zajazd Drob znajduje się w Urszulinie. Na terenie obiektu znajdują się sale konferencyjne mogące pomieścić do 400 osób, restauracja oraz 50 pokoi gościnnych.

[ESC] lub