Baterie w zamku hotelowym Be-Tech – co powinieneś wiedzieć?

2021/03/04
zamki hotelowe be-tech

Elektroniczne zamki hotelowe Be-Tech niewątpliwie przynoszą dużą wygodę nowoczesnym hotelom. Korzystanie systemu elektronicznych zamków na kartę Mifare umożliwia szybkie wejście i wyjście z pokoju hotelowego, bez konieczności użycia tradycyjnego klucza mechanicznego.

Zamki hotelowe Be-Tech są praktycznie bezawaryjne, ale podobnie jak inne zamki, w celu zachowania jak najdłuższej żywotności wymagają systematycznej konserwacji. Jedną z najważniejszych rzeczy jest regularna wymiana baterii. Przed ich całkowitym rozładowaniem, aby nie wpływać na jakość obsługi gości podczas zameldowania.

Zamki hotelowe Be-Tech są starannie zaprojektowane i charakteryzują się niewielkim poborem energii. Żywotność baterii w zamku jest uzależniona od sposobu jego użytkowania- jak często drzwi są otwierane oraz jakie baterie zostały zastosowane. Po założeniu nowych baterii zamek Be-Tech będzie pracował maksymalnie dwa lata. Zalecamy jednak wymianę baterii co 12 miesięcy. Przy słabym poziomie baterii zamek może być otwarty jeszcze około 100 razy. Niski poziom baterii sygnalizowany jest przy pomocy diody i sygnału dźwiękowego. Dla zapewnienie długiej żywotności zamka, należy wymieniać wszystkie baterie. Nie mieszać nowych z używanymi) oraz wszystkie baterie powinny być tej samej marki. Stosowanie baterii małej jakości lub mieszanie nowych nowych ze starymi może spowodować wyciek, a w konsekwencji uszkodzenie elektroniki zamka.

Co należy zrobić, jeśli bateria elektronicznego zamka Be-Tech jest jest już całkowicie rozładowana?

Zamki hotelowe są zaprojektowane w taki sposób, że komora z bateriami znajduję się po wewnętrznej stronie zamka. Dlatego gdy baterie w zamku hotelowym Be-Tech są rozładowane i nie można go otworzyć za pomocą karty, należy otworzyć drzwi za pomocą klucza mechanicznego. Następnie wymieniamy wszystkie baterie w zamku.


[ESC] lub