Montaż elektronicznych zamków na kartę na istniejących drzwiach

2020/12/14

     Często w ramach modernizacji hoteli w celu zwiększania wygody gości właściciele obiektów decydują się na instalację elektronicznych zamków hotelowych na kartę. Zamki hotelowe Be-Tech przystosowane są do montażu na istniejących już drzwiach, co znacznie ogranicza koszty modernizacji. W tym artykule zebraliśmy informacje dotyczące montażu zamków na istniejących już drzwiach oraz odpowiedzi na często pojawiające się pytania związane z montażem zamków hotelowych.

      Czy możliwy jest montaż elektronicznych zamków hotelowych na kartę na starych drzwiach?

Kupując nowe drzwi możemy zamówić u producenta drzwi z przygotowanym otworowaniem pod wybrany zamek hotelowy. Gdy chcemy unowocześnić i usprawnić pracę w naszym obiekcie nie wymieniając drzwi często pojawia się problem montażu zamka do istniejących drzwi. Jako dystrybutor produktów firmy Be-Tech jesteśmy przygotowani do adaptacji i dopasowania drzwi do naszych produktów. Stosując odpowiednie narzędzia można dokładnie i szybko przeprowadzić dłutowanie w drzwiach. System mocowania pozwala na wykonanie niezbędnych prac montażowych bez konieczności demontażu drzwi i ryzyka uszkodzenia ich powierzchni. Stosując odpowiednie podkładki dystansowe pod szyldy zamków Be-tech i używając odpowiednich narzędzi można je zamontować praktycznie na każdych drzwiach.

     Jak wygląda proces wyceny i montażu zamków na kartę na istniejących drzwiach?

Proces zamówienia usługi z biegiem lat został przez nas dość skrupulatnie przeanalizowany. Dlatego zanim przystąpimy do przygotowania oferty spotykamy się z inwestorem w obiekcie w celu wykonania oględzin i wykonania pomiarów drzwi. Po przygotowaniu oferty i wstępnej akceptacji umawiamy się na „montaż pilotażowy”. Jeżeli montaż jest zaakceptowany po spisaniu umowy przystępujemy do wykonania całej usługi.

     Czy podczas montażu zamków hotel może pracować?

Tak, wybierając czas kiedy nie mamy dużej zajętości pokoi. Maszyna trochę hałasuje, dlatego prace przebiegają w godzinach ustalonych wcześniej kiedy to nasi goście przebywają przeważnie poza obiektem. Montaż wykonywany jest w wolnych pokojach, a następnie wynajmujemy pokoje z zamontowanymi zamkami i przeprowadzamy montaż w pozostałych.

     Co z otworami po starych szyldach w zamkach mechanicznych?

W 90% przypadków udaje się je zakryć szyldem szerszym niż ten, który był dotychczas. Doskonale sprawdza się w takim wypadku elektroniczny zamek hotelowy na kartę Be-Tech Monako. Jeżeli stare otwory są widoczne, zastosować można dedykowane podkładki maskujące.

     Czy pracując w hotelu z częściowo zamontowanymi zamkami na kartę a jeszcze częściowo z zamkami mechanicznymi muszę jednocześnie wydawać karty do jednych zamków i klucze do pozostałych?

Nie, dla uproszczenia możemy przez czas prowadzenia montażu otwierać zamki hotelowe Be-Tech kluczem mechanicznym. Dopiero po zakończeniu modernizacji przejść na otwieranie zamków przy pomocy kart.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Potrzebujesz szybkiej pomocy przy wyborze zamka hotelowego czy zamka szafkowego lub wsparcie przy problemie z kontaktuj się z nami jak najszybciej!

Skontaktuj się z nami


[ESC] lub