System Be-Tech integracja z programem hotelowym

2021/02/18

Jednym z podstawowych warunków sprawnej pracy i funkcjonowania hotelu jest odpowiedni system oprogramowanie. Obecnie rynek hotelarski wymaga od oprogramowania możliwości integrowania z innymi systemami.

Wszystkie produkty systemu jednego klucza Be-Tech zawsze dostarczamy z oprogramowaniem BIS Hotel. BIS Hotel to w pełni funkcjonalny system, którego elastyczność i łatwość obsługi z pewnością zaspokoi potrzeby każdego hotelu. Oprócz konfiguracji systemu kontroli dostępu w hotelu i programowania kart, możliwe jest przede wszystkim obsługa rezerwacji grupowych, obsługa zmianowego systemu pracy operatorów czy zarządzanie rezerwacjami.

System hotelowy Be-Tech z łatwością integruje się z pozostałymi systemami IT hotelu. System hotelowy Be-tech jest już zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania hotelem: Plaza, Softech, LSI, Soho, GIP, McComp, Sohis, Chart, Kuracjusz, KWHotel, Brilliant, Micros.

Integracja systemu Be-Tech z innymi programami, pozwala przede wszystkim programować karty Mifare, bez konieczności włączania dwóch programów. Dlatego w tym celu wystarczy uruchomić program służący do meldowania gości. Integracja w jednym systemie obsługi recepcji hotelowej, gastronomii lub innych punktów sprzedaży (SPA, siłownia, catering, imprezy zorganizowane) umożliwia korzystanie ze wspólnej bazy danych wraz z generowaniem jednolitych raportów i analiz dla całego obiektu.


[ESC] lub