Informacje przed zakupem

Informacje przed zakupem

Zamek hotelowy Be-Tech Monako/ Shadow II ich praca jest możliwa w wilgotności od od 20% do 93% i może być montowany na zewnątrz. Podana temperatura pracy zamków (-10 do +50 stopni Celsjusza) dotyczy elektroniki i baterii, które znajdują się w wewnętrznej części zamka, przez co nie są narażone na bezpośrednie działanie niskich temperatur nawet w okresie zimowym. Montując zamek na drzwiach zewnętrznych trzeba się jednak liczyć z częstszymi konserwacjami zamka ze względu na mniej przyjazne warunki pracy (wilgoć, kurz, itd.).

Nie. Karty Mifare, które wykorzystywane są w systemie jednego klucza Be-Tech są praktycznie nie do skopiowania, więc stosowanie elektronicznych zamków hotelowych na kartę eliminuje możliwość podrobienia klucza. Co więcej, w przypadku zgubienia lub kradzieży karty, może ona zostać zablokowana i nie będzie otwierała drzwi do pokoju. Po wymeldowaniu gościa z pokoju jego karta traci ważność i nie może być użyta aż do ponownego zaprogramowania. Zamki hotelowe Be-Tech wyposażone są w pamięć, w której rejestrowane są ostatnie zdarzenia (kto otwierał zamek, o której godzinie, itd.). Eliminuje to całkowicie możliwość otworzenia drzwi bez pozostawienia po sobie śladów.

Tak. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt

Zamawiając drzwi wygodnie jest poprosić dostawcę o przygotowanie otworów pod wybrany model zamka. Przyspieszy to i usprawni proces instalacji zamków hotelowych. Szablony wiercenia dla poszczególnych modeli dostępne są na stronie zamków hotelowych w dziale do „Do pobrania”.

Konieczny jest kontakt z nami w celu sprawdzenia możliwości wywiercenie nowych otworów i montaż zamka wpuszczanego. Szczególnie dobrze sprawdza się w tej sytuacji zamek hotelowy Monako, który ze względu na trochę większy rozmiar zakrywa dziury po starych zamkach mechanicznych. Można dołożyć również, podkładki asymetryczne do jeszcze lepszego efektu.

Możliwość:

  • Wykonanie nowych otworów i montaż standardowego (wpuszczanego) zamka hotelowego firmy Be-Tech na drzwiach hotelowych

Wszystkie modele zamków hotelowych Be-Tech mogą być zainstalowane zarówno na drzwiach lewych jak i prawych. Przy składaniu zamówienia i wyborze modelu zawsze prosimy o określenie stronności drzwi, tak abyśmy mogli dostarczyć dobrą liczbę zamków lewych i prawych. Jesteśmy w stanie przygotować zamek do montażu na drzwiach o innej stronności w kilka minut, więc nawet przy pomyłce w zamówieniu nie jest to dużym problemem.

Wszystkie zamki hotelowe Be-Tech objęte są 24 m-c gwarancją, przy montażu zamków przez naszą firmę zyskują Państwo dodatkowe 12 miesięcy gwarancji gratis. Po upływie okresu gwarancji, naprawy wykonywane są odpłatnie, istnieje również możliwość zamówienia części zamiennych do zamków hotelowych.

Nie. Oprogramowanie może być zainstalowane lokalnie, np. na komputerze recepcyjnym, który wykorzystywany jest do meldowania gości i wystawiania kart. Oprogramowanie może również pracować w konfiguracji klient – serwer, w której kilka instancji programu korzysta ze wspólnej bazy danych.

Nie. Zamki hotelowe Be-Tech otwierane są przy pomocy kart Mifare (13,56 MHz) i inne karty nie będą z nimi współpracowały. Dodatkowo, ze względów bezpieczeństwa, karty pracujące w systemie jednego klucza Be-Tech są chronione kluczem bezpieczeństwa. Dzięki temu jedynie autoryzowane karty Mifare mogą pracować z zamkami hotelowymi Be-Tech.

    Brak odpowiedzi - napisz do nas

    [ESC] lub