Zastosowania

Mamy rozwiązania dedykowane dla Ciebie

Nasze produkty mają szeroką gamę zastosowań takich jak: hotele, pensjonaty, spa, fitness, siłownie, parki trampolin itp.

Szkoły i uczelnie

Pełna kontrola nad dostępem do wszystkich stref i pomieszczeń w budynku szkoły czy uczelni. Budynki szkolne, uczelniane, kampusy to miejsca w których doskonale sprawdzi się system jednego klucza Be-tech.

Dowiedz się więcej

Kluby fitness, baseny i SPA

Pełna kontrola nad dostępem do wszystkich stref rekreacyjnych i pomieszczeń w obiekcie rekreacyjnym. System jednego klucza Be-Tech zapewnia równowagę pomiędzy  bezpieczeństwem a komfortem gości i personelu.

Dowiedz się więcej

Pensjonaty i apartamenty

Produkty Be-Tech znajdują również zastosowanie w mniejszych obiektach takich jak pensjonaty czy apartamenty. Decydując się na wdrożenie zamków hotelowych na kartę, kontroli dostępu czy włączników prądu na kartę, Wasi goście poczują się jakby przebywali w dużym hotelu.

Dowiedz się więcej

Hotele

System hotelowy Be-Tech kompleksowo usprawnia pracę hotelu i poprawia bezpieczeństwo gości hotelowych i personelu. System dedykowany jest dla obiektów stawiających na innowacyjne rozwiązania, nowoczesny wygląd i możliwość działania obiektu w systemie jednego klucza.

Dowiedz się więcej

[ESC] lub