Kim jesteśmy?

Założona w 1991 roku firma DIPOL Sandomierz prowadzi dystrybucję urządzeń kontroli dostępu i rozwiązań telekomunikacyjnych.

Oferujemy Państwu instalację proponowanego przez nas sprzętu oraz wykonanie wszystkich pozostałych instalacji teletechnicznych w hotelu (system p.poż, TV-SAT, Internet, domofony IP, monitoring, itd.)

Importujemy i dystrybuujemy zamki hotelowe, system jednego klucza oraz system kontroli dostępu dla hoteli. Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe światowe normy gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność.

Specjalizujemy się w instalacjach systemów, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Doradzamy w zakresie obsługi instalacji oraz prowadzimy cykliczne kursy. Wszelkie nasze projekty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, co pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów pracy. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz są nieustannie szkoleni po to, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Kontakt

kom.(+48) 697 602 591

Tel. (15) 832 00 75

Zaufali nam

Pensjonat Flamingo w Pobierowie

Lokalizacja Pensjonatu Flamingo stwarza doskonałe warunki  do wypoczynku i aktywnego odkrywania piękna nadmorskiego krajobrazu. Od rozległej, piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 50 metrów. Wyjątkowe położenie naszego obiektu stanowi swoisty raj dla miłośników spokoju, ciszy i natury.

Pensjonat Flamingo w PobierowieInstalacja zamkow hotelowych
Activity Park w Elblągu

Activity Park w Elblągu jest to miejsce dla całej rodziny gdzie oprócz aktywnego spędzenia czasu można urządzać różnego rodzaju imprezy okolicznościowe od urodzin po imprezy firmowe. Miejsce to jest alternatywą dla lekcji wf-u, dodatkowych zajęć sportowych i edukacyjnych. Poprzez stworzenie kilku stref jest to miejsce dla ludzi w każdym wieku, przyjazne dla rodziny i dla tych którzy kochają ekstremalne zabawy.

Activity Park w ElbląguInstalacja zamkow hotelowych
Pięciogwiazdkowy Hotel Crown Piast Kraków

Crown Piast Hotel & SPA to nowoczesny zespół hotelowo- parkowy jest to jedyny tego typu obiekt w Krakowie. Jest to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, imprez plenerowych i bankietów.

Pięciogwiazdkowy Hotel Crown Piast KrakówInstalacja zamkow hotelowych
Hotel Zakliki w Krakowie

Hotel Zakliki to komfortowy obiekt znajdujący się w Krakowie – Mydlniki tylko 6 kilometrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice i 8 km od historycznego centrum miasta Krakowa.
.

Hotel Zakliki w KrakowieInstalacja zamkow hotelowych
Hotel Apis w Krakowie

Apis to czterogwiazdkowy hotel w północnej części  Krakowa. Firma Dipol zrealizowała drugi etap modernizacji montując zamki Be-Tech Oslo w kolejnej części hotelu.

Hotel Apis w KrakowieInstalacja zamkow hotelowych
Hotel Silesian w Katowicach

Hotel Silesian to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjny w Katowicach. Firma Dipol zamontowała włączniki prądu oraz zamki Be-Tech Monako przygotowując istniejące drzwi do instalacji zamków.

Hotel Silesian w KatowicachInstalacja zamkow hotelowych
 ZAMKI HOTELOWE OSLO W ZAKOPANEM

VIP Apartamenty FOLK RESIDENCE to nowo powstały apartamentowiec. Budynek jest nowoczesny, ale z zachowaniem lokalnego folkloru. Firma Dipol zamontowała zamki Be-tech przygotowując istniejące drzwi do instalacji zamków.

ZAMKI HOTELOWE OSLO W ZAKOPANEMInstalacja zamkow hotelowych
 Zamki do szafek  na basenie w Hotelu EVVA

Hotel EVVA to czterogwiazdkowy Hotel w Tarnobrzegu. Zamki szafkowe Be-tech świetnie sprawdzają się w szafkach na basenie.

Zamki do szafek na basenie w Hotelu EVVAOpis instalacji zamków szafkowych
Zamki szafkowe w kręgielni

Kręgielnia Fankula w Tarnobrzegu zdecydowała się na montaż zamków szafkowych Be-Tech otwierane kodem. Dipol zainstalował zamki w szafkach przygotowując otworowanie w istniejących drzwiach.

Zamki szafkowe w kręgielniOpis instalacji zamków szafkowych
 Hotel Panorama – Ostrowiec

W hotelu firma Dipol zainstalowała zamki hotelowe Be-Tech. Montaż kilkudziesiąciu elektronicznych zamków na istniejących drzwiach nie zaburzył pracy hotelu.
Inwestor zdecydował się na model zamka hotelowego London. który znakomicie wkomponował się w wystrój hotelu.

Hotel Panorama – OstrowiecOpis instalacji zamków hotelowych
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Dipol zrealizował zlecenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ” Montaż zamków szafkowych”. Zamontowane zamki Be-tech  C1000D1-12GX mają cztery tryby pracy: kod, kod tymczasowy, pastylka Dallas, pastylka Dallas + kod

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Zamek w Baranowie Sandomierskim

Dla podniesienia jakości obsługi inwestor zdecydował się na wprowadzenie oprogramowania do zarządzania hotelem wraz z systemem elektronicznych zamków hotelowych. W Baranowie Sandomierskim zainstalowaliśmy zamki na kartę Be-Tech London.

Zamek w Baranowie SandomierskimOpis instalacji
Hotel Mały Rzym

W hotelu Mały Rzym w Sandomierzu kompleksowo wykonaliśmy instalacje teletechniczne w obiekcie m.in. zamki / kontrola dostępu, instalacja p.poż, monitoring, TV-SAT, LAN

Hotel Mały RzymOpis instalacji
Elektroniczne zamki na kartę w AMW- Agencja Mienia Wojskowego

W obiekcie zanajdującym się w miejscowości Wałcz, oddalonej o 25 km od Piły. Firma Dipol Sandomierz dostarczyła, zainstalowała oraz zaprogramowała 75 szt zamków BE-Tech OSLO.

Elektroniczne zamki na kartę w AMW- Agencja Mienia Wojskowego
Hotel Leśna Promenada

Właściciel zwrócił się do firmy Dipol o dostawę i montaż zamków hotelowych Oslo. Hotel został wyposażony też w wyłączniki hotelowe na kartę. Zastosowanie wyłączników hotelowych pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej o 20 – 30%

Hotel Leśna PromenadaOpis instalacji
 Wyłączniki prądu na kartę i zamki Oslo w hotelu Kameleon

Właściciel hotelu Kameleon w Tarnobrzegu postanowił usprawnić pracę i zwiększyć wygodę dla klientów poprzez wymianę zamków w drzwiach na zamki hotelowe Oslo.

Wyłączniki prądu na kartę i zamki Oslo w hotelu KameleonOpis instalacji zamków hotelowych
Zamki hotelowe w Oświęcimiu - hotel Artur

Zajazd – Restauracja- Hotel Artur z lokalizacją w Oświęcimiu wyposażył drzwi pokoi dla gości w zamki hotelowe Be-tech  instalację wykonała firma Dipol Sandomierz.

Zamki hotelowe w Oświęcimiu - hotel ArturOpis instalacji zamków
Dworek Jabłonna - zamki London

Kilkadziesiąt drzwi firma Dipol dostosowała do zamków London na pracującym obiekcie. Sprawny, szybki montaż nie zakłócił pracy personelu hotelu.

Dworek Jabłonna - zamki LondonOpis instalacji
Hotel Scout

Do hotelu Scout w Częstochowie dostarczyliśmy 450 zamków do szafek, kontrolery dostępu i elektroniczne zamki hotelowe. Zamki zostały zintegrowane z autorskim oprogramowaniem do zarządzania hotelem

Hotel ScoutOpis instalacji
Zajazd Drob

W Zajeździe Drob wymieniliśmy zamki mechaniczne na zamki elektroniczne Be-Tech Oslo oraz zintegrowaliśmy je z systemem do zarządzania hotelem i gastronomią Chart firmy Softech

Zajazd DrobOpis instalacji
Willa pod bramą

W hotelu Willa pod bramą zainstalowaliśmy zamki hotelowe oraz zintegrowaliśmy je z programem hotelowym Chart (Softech). Ponadto, wykonaliśmy instalacje: centrali telefonicznej oraz domofonowej, systemu sygnalizacji alarmu pożarowego oraz oddymiania, systemu telewizji  DVB-T i satelitarnej.

Willa pod bramąOpis instalacji
Hotel Anna

W hotelu Anna w Tarnobrzegu zainstalowaliśmy zamki hotelowe, przerywniki prądu, monitoring IP, system nagłośnienia, telewizję hotelową oraz wykonaliśmy instalację bezprzewodowej sieci WiFi

Hotel AnnaOpis instalacji
Rynek 16

W hotelu Rynek 16 w Sandomierzu wykonaliśmy m.in. instalację monitoringu IP. Obiekt, zajmujący zabytkową kamienicę, został wyposażony w profesjonalny system CCTV IP, bazujący na zaawansowanym oprogramowaniu NUUO kamerach Pixord

Rynek 16Opis instalacji
Hotel Redyk

Wdrożenie zamków hotelowych Be-Tech Oslo w trzygwiazdkowym hotelu Redyk, który położony jest w miejscowości Ząb, na północ od Zakopanego i oferuje wspaniały widok na Tatry.

Hotel RedykStrona hotelu
Dwór na Wolicy Hotel

Dwór na Wolicy stanowi centralną część zabytkowego zespołu dworsko-parkowego o pięciuset letniej historii. W dworze zainstalowaliśmy zamki hotelowe Be-Tech Oslo i zintegrowaliśmy je z oprogramowaniem hotelowym.

Dwór na Wolicy HotelStrona hotelu
Dwór Olimp

W Dworze Olimp zainstalowaliśmy zamki hotelowe Oslo oraz włączniki prądu współpracujące z kartami hotelowymi. Dodatkowo przygotowaliśmy drzwi pod montaż zamków frezując w nich otwory montażowe.

Dwór OlimpStrona hotelu
Inter House Hotel

W Inter House Hotel zainstalowaliśmy kilkadziesiąt zamków hotelowych Oslo oraz przygotowaliśmy nietypowe, stalowe drzwi do montażu frezując z nich otwory.

Inter House HotelStrona hotelu
Rancho Lot

W nowotarskim Rancho Lot zainstalowaliśmy zamki hotelowe oraz czytniki dostępu wraz z kontrolerami na zewnętrznych drzwiach przesuwnych.

Rancho LotStrona hotelu
Yarden Aparthotel

W hotelu Yarden Aparthotel zlokalizowanym w centrum Krakowa zamontowaliśmy zamki hotelowe Be-Tech Oslo. Drzwi zostały przygotowane pod zamki przez producenta zgodnie z naszymi wytycznymi.

Yarden AparthotelStrona hotelu
Hotel Falcon

W mieszczącym się w Rzeszowie Hotelu Falcon zainstalowaliśmy kilkadziesiąt zamków hotelowych oraz zintegrowaliśmy je do pracy z oprogramowaniem hotelowym

Hotel FalconStrona hotelu
Centrum Szkoleniowe Uniwersytetu Łódzkiego

Zamki hotelowe Be-Tech zostały zastosowane do ograniczenia dostępu do sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego

Centrum Szkoleniowe Uniwersytetu ŁódzkiegoStrona centrum
Hotel Restauracja Amadeus

Hotel-Restauracja Amadeus w Łomży zakupił Systemu Jednego Klucza Be-Tech. Zainstalowaliśmy zamki hotelowe Oslo i kontrolery przejścia z czytnikiem 2700M. Cały system jest zarządzany przez oprogramowanie Bis Hotel.

Hotel Restauracja AmadeusStrona hotelu
Hotel Dziki Potok

Hotel Dziki Potok w Karpaczu poszerzył funkcjonalność obsługi klienta m.in poprzez zainstalowanie zamków hotelowych na kartę firmy Be-Tech. Zamontowaliśmy na istniejących drzwiach zamki Oslo i kontrolery dostępu 2700M.

Hotel Dziki PotokStrona hotelu
City Park Hotel

Centrum Wellness & Fitness SPA znajdujące się na terenie City Park Hotel & Residence w Poznaniu zmodernizowało sposób kontroli dostępu do szafek. Na terenie obiektu zainstalowaliśmy kilkadziesiąt zamków do szafek Be-Tech otwieranych przy pomocy klawiatury numerycznej.

City Park HotelStrona hotelu i centrum SPA
Villa Nosal

Nowo otwarty obiekt hotelowy w Zakopanem został wyposażony w zamki hotelowe Be-Tech London

Villa NosalStrona hotelu
Hotel Major

Hotel Major w Krakowie w ramach modernizacji zdecydował się na instalację zamków hotelowych Be-Tech Oslo

Hotel MajorStrona hotelu
BlueBells Aparthotel

BlueBells Aparthotel znajduje się pomiędzy Starym Miastem a krakowskim Kazimierzem. Aparthotel został wyposażony w Zamki Oslo.

BlueBells AparthotelStrona hotelu
Hotel i Grill Solo

Restauracja i Noclegi Grill Solo  to niezwykłe, klimatyczne miejsce w Sandomierzu. Właściciel skorzystał z oferty Systemu Jednego Klucza i zainstalował w obiekcie zamki Oslo.

Hotel i Grill SoloStrona hotelu
Hotel Odeon

Hotel Odeon mieszczący się w Boguchwale wyposażył swoje drzwi w zamki hotelowe Berlin.

Hotel OdeonStrona hotelu
Hotel Apis

Czterogwiazdkowy Hotel Apis mieszczący się w Krakowie został wyposażony w zamki hotelowe Be-Tech Oslo z certyfikatem poświadczającym klasę ognioodporności EI30.

Hotel ApisStrona hotelu
Willa Panorama

Willa Panorama w Szczawnicy zakupiła zamki Be-tech London, które zamontowaliśmy w drzwiach przygotowanych przez producenta. Dodatkowo, zamontowany został też kontroler przejścia 2700M przy wejściu głównym i przejściu do pomieszczenia na narty.

Willa Panorama
WiP Cieszyn

Cieszyńska restauracja WiP uruchomiła część hotelową. Wyposażyliśmy obiekt w zamki hotelowe na karty i skonfigurowaliśmy system do pracy

WiP CieszynStrona hotelu
Dworek Górlaski

Dworek Góralski Restauracja, Hotel&SPA w Łodygowicach zdecydował się na zakup i montaż zamków hotelowych London. London jest szyldem najczęściej wybieranym przez stylowe, zabytkowe obiekty.

Dworek Górlaski
Gościniec pod lasem

Centrum rekreacyjno-biznesowe „Gościniec pod Lasem” zdecydowało się na zakup i wdrożenie systemu zamków hotelowych. Zainstalowaliśmy tam  zamki Berlin oraz wyłączniki prądu na kartę, dzięki którym można ograniczyć zużycie energii elektrycznej o 20-30%

Gościniec pod lasem
Hotel MARK1

Hotel MARK1 to 3-gwiazdkowy obiekt, zlokalizowany przy obwodnicy brzeskiej o nowoczesnym wystroju. W hotelu Mark1 Dipol zamontował zamki Be-Tech Berlin i uruchomił system hotelowy. Zamki Berlin znakomicie wpasowały się w nowoczesną stylistykę hotelu.

Hotel MARK1
VIP Apartamenty Zakopane

W VIP Apartamentach zlokalizowanych przy zakopiańskich Krupówkach zamontowaliśmy zamki Berlin, które znakomicie wpasowują się w nowoczesną stylistykę hotelu. Dodatkowo skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy system hotelowy.

VIP Apartamenty Zakopane
Konserwację Systemu Zamków Hotelowych Be-Tech

Zlokalizowany w samym centrum Szklarskiej Poręby Aparthotel Czarny Kamień- kurortu położonego na skraju dwóch pasm Sudetów Zachodnich: Gór Izerskich oraz Karkonoszy jest miejscem, które zadowoli najbardziej wymagających gości. Firma Dipol przeprowadziła w obiekcie konserwację Systemu Zamków Hotelowych Be-Tech z rozszerzeniem systemu o kolejne stanowisko recepcji.

Konserwacja Systemu Zamków Hotelowych Be-Tech przeprowadzana regularnie gwarantuje długi okres eksploatacji produktu. Poprawia kulturę pracy a co za tym idzie zadowolenie gości

Konserwację Systemu Zamków Hotelowych Be-Tech
Pensjonat pod Pieprzówkami

Pensjonatu Pod Pieprzówkami położony wśród zielonej scenerii pól i lasów na skraju Gór Pieprzowych nieopodal Sandomierza. To urokliwe miejsce przyciąga gości. Właściciele dla poprawienia komfortu i bezpieczeństwa zdecydowali się na zmontowanie zamków hotelowych Be-Tech Oslo. Obiekt jest monitorowany 24h/dobę przez nowoczesny system telewizji dozorowej. Z myślą o zarządzaniu energią w prosty sposób pokoje w pensjonacie zostały wyposażone w wyłączniki prądu uruchamiane kartą, którą otwieramy zamek Oslo. Wszystkie systemy wdrożyła firma Dipol.

Hotelowy włącznik prądu zapobiega pozostawianiu przez gości hotelowych włączonego światła / innych urządzeń elektrycznych podczas ich nieobecności w pokoju, pomagając Państwu ograniczyć niepotrzebne wydatki na energię elektryczną. Zastosowanie wyłączników hotelowych pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej o 20 – 30%.

Pensjonat pod Pieprzówkami