Zamki do szafek Be-Tech Retro

Zamki do szafek Be-Tech Retro – nowość!

Nasza oferta zamków do szafek rozszerzyła się o nowy model: Zamek kodowy Be-Tech Retro. Wykonane z wysokiej jakości plastiku ABS zamki do szafek Be-Tech Retro mogą być montowane zarówno na nowych jak i istniejących drzwiach o grubości 0,6 mm – 25 mm (bez względu na materiał z jakiego wykonane są drzwi). Zamki otwierane są wyłącznie kodem PIN (4 – 9 cyfr).

Zamki kodowe Be-Tech Retro przewidziane są do montażu w aquaparkach, szkołach, zakładach pracy oraz szatniach i siłowniach. Zamki otwierane są przez wprowadzenie kodu PIN (4-9 cyfr). Zamki Retro mogą być skonfigurowane do dwóch trybów pracy:

  • Tryb prywatny  każdy zamek ma przypisany jeden kod PIN i użytkownika. Aby otworzyć lub zamknąć szafkę, użytkownik wprowadza swój kod PIN. Zamki pracują w tym trybie we wszystkich miejscach, gdzie możliwe jest przypisanie jednego użytkownika do każdej z szafek (np. szkoła, zakład pracy, szpital, itd.)
  • Tryb publiczny – wszystkie szafki są otwarte przez cały czas, aby je zamknąć użytkownik wpisuje ustalony przez siebie kod PIN. Otworzenie szafki jest możliwe przez ponowne wpisanie tego samego kodu PIN. Po otworzeniu szafki, można ją ponownie zamknąć wpisując dowolny kod PIN. Ten tryb pracy zamków do szafek stosowany jest wszędzie tam, gdzie wielu użytkowników korzysta z tych samych szafek (np. basen, siłownia, aquapark)

Dodatkowo, każdemu zamkowi szafkowemu przypisać można PIN administratora lub technika, umożliwiający awaryjne otworzenie szafki (możliwość zdefiniowania do czterech kodów specjalnych). Ustawienia mogą być kopiowane pomiędzy zamkami przy pomocy dedykowanego programatora, co znacznie przyspiesza konfigurację i uruchomienie instalacji, w skład której wchodzi duża liczba zamków.

Zamki kodowe Be-Tech Retro zasilane są dwoma bateriami AAA, które wystarczają na 10 000 cykli pracy (zamknięcie / otwarcie). W przypadku niskiego stanu baterii zamek informuje o tym przez sygnał dźwiękowy. Po tej informacji możliwe jest jeszcze stukrotne otworzenie szafki. W sytuacjach awaryjnych (rozładowanie baterii) możliwe jest podłączenie zasilania zewnętrznego, umożliwiającego otworzenie szafki bez konieczności wymiany baterii / demontażu zamka.

Zamki do szafek Be-Tech Retro przystosowane są do montażu zarówno na nowych jak i istniejących drzwiach. Rozmiar cylindra zamka do szafek Be-Tech Retro jest taki sam rozmiar jak standardowych zamków mechanicznych. Montaż na drzwiach istniejących sprowadza się do wymontowania starego zamka mechanicznego i zamontowania w jego miejsce zamka Be-Tech Retro (montaż na dwóch śrubach M4). Sprawny montażysta jest w stanie zamontować zamek w kilkanaście sekund. Zamki mogą być montowane na drzwiach o grubości od 0,6 do 25 mm, bez względu na materiał, z jakiego wykonane są drzwi. Wymiary zewnętrznej części zamka to 35 x 134 mm.

Zamek do szafki Be-Tech Retro może być montowany zarówno na nowych jak i istniejących drzwiach

Zamek do szafki Be-Tech Retro może być montowany zarówno na nowych jak i istniejących drzwiach

Zamki do szafek Be-Tech retro wykonane są z wysokiej jakości plastiku (ABS) i dostępne są w dwóch kolorach: szarym i złotym. Zastosowane w zamkach komponenty są odporne na wilgoć, co pozwala na stosowanie zamków na basenach i w aquaparkach.

Ze względu na wysoką jakość wykonania, łatwość montażu i konfiguracji połączoną z korzystną ceną, zamki do szafek Be-Tech Retro polecamy do wszelkiego rodzaju obiektów.

Więcej szczegółów i informacji technicznych dotyczących zamków do szafek Be-Tech znajdą Państwo w sekcji Zamki do szafek.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zamkami do szafek z naszej oferty oraz z przykładową instalacją zamków do szafek Be-Tech w Centrum Sportu i Rekreacji hotelu Scout w Częstochowie.