System jednego klucza Be-Tech zintegrowany z X2 System firmy Adith

Miło nam poinformować, że System Jednego Klucza Be-Tech został zintegrowany z oprogramowaniem dla hoteli X2 System rozwijanym przez polską firmę Adith Technologies. Obiekty wyposażone w to oprogramowanie będą mogły korzystać z Systemu Jednego Klucza Be-Tech.

Zamki hotelowe Be-Tech są w pełni zintegrowane z oprogramowaniem X2 System – oznacza to, że recepcja korzystając z X2 System może wystawić kartę dla gościa wraz z ustaleniem okresu jego pobytu, rozliczyć pokój przy opuszczaniu przez gościa pokoju na podstawie zwróconej karty, po przyjeździe gościa, który dokonał wcześniej rezerwacji. Dodatkowo, gość może używać karty pokojowej w celu dostępu do pozostałych stref hotelu (np. wejście do hotelowego SPA, siłowni, itd.) oraz bezgotówkowo rozliczać posiłki lub napoje spożyte w hotelowej restauracji czy barze, za które płatność następuje przy wymeldowaniu.

X2 System, to zintegrowane oprogramowanie do obsługi hoteli, punktów gastronomicznych i innych punktów sprzedaży. X2 Hotel służy do obsługi recepcji hotelowej oferując m.in. funkcje takie jak: rezerwacja, rozliczanie pobytu gości, obciążenia hotelowe, kartoteki pokoi, gości i firm.

Integracja w jednym systemie obsługi recepcji hotelowej, gastronomii lub innych punktów sprzedaży (SPA, siłownia, catering, imprezy zorganizowane) umożliwia korzystanie ze wspólnej bazy danych wraz z generowaniem jednolitych raportów i analiz dla całego obiektu.

X2 Hotel zapewnia raporty i funkcje specyficzne dla hotelu, takie jak grafik pokoi i stan obłożenia hotelu, lista przyjazdów i wyjazdów, saldo-lista, lista śniadań, statystyki hotelowe, plan sprzedaży, interfejs do centrali telefonicznej, czy telewizji hotelowej.

Więcej informacji na temat X2 System na stronie producenta: www.adith.pl