Miło nam poinformować, że zakończyliśmy wdrożenie systemu  kontrolerów i zamków hotelowych Be-tech w Pensjonacie Flamingo w Pobierowie. Lokalizacja Pensjonatu Flamingo stwarza doskonałe warunki  do wypoczynku i aktywnego odkrywania piękna nadmorskiego krajobrazu. Od rozległej, piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 50 metrów. Wyjątkowe położenie naszego obiektu stanowi swoisty raj dla miłośników spokoju, ciszy i natury.

  

W ramach modernizacji pensjonatu zamontowaliśmy zamki hotelowe Be-Tech London Golden Rose na nowych drzwiach oraz kontrolery przejścia Be-Tech MJM-01.  Wdrożenie systemu hotelowego Be-Tech wyeliminowało konieczność używania kluczy mechanicznych, co jest wygodne zarówno gości hotelowych jak i personelu.

Zamek Hotelowy Be-Tech London

Zaprojektowany w stylu skandynawskim, zamek hotelowy na karty Be-Tech London pasuje do każdego wnętrza – zarówno do zabytkowych, klasycznych pomieszczeń jak i nowoczesnych obiektów hotelowych. Zamek dostępny jest w dwóch kolorach – stal szczotkowana i miedziany (Golden Rose).

  

Kontroler przejścia MJM

Czytnik może byc stosowany przy dowolnych drzwiach na terenie obiektu. Korzystając z niego mogą utworzyć Państwo strefy hotelu dostępne jedynie dla wybranych gości (sale konferencyjne, płatny parking) lub wyłącznie dla personelu. Czytnik wyposażony jest w akumulator, który zapewnia jego pracę nawet w przypadku braku zasilania.

Kontroler dostępu