Letnia promocja! Zamki Be-Tech Berlin 20% taniej

Sezon hotelarski w pełni, ale menadżerowie i właściciele hoteli przymierzający się do posezonowych remontów powinni już myśleć o zmianach i wyborze sprzętu do wykonania instalacji. Specjalnie dla tych z Państwa, których czeka jesienny remont przygotowaliśmy specjalną promocję: do końca wakacji cena zamków hotelowych Be-Tech Berlin jest od 20% niższa.

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę na cały System Jednego Klucza Be-Tech wraz z instalacją. Jeżeli złożą Państwo zamówienie na System Jednego Klucza Be-Tech do końca miesiąca, to instalacja całego systemu wykonana będzie gratis! Poniżej przykładowa oferta cenowa dla instalacji w hotelu z 30 pokojami:

  1. Zamek hotelowy Be-Tech Berlin – 30 sztuk
  2. Karta Mifare dla gości hotelowych – 60 sztuk
  3. Programator kart – 1 sztuka
  4. Oprogramowanie do obsługi systemu jednego klucza Be-Tech (BIS hotel) – 1 sztuka
  5. Montaż zamków w przygotowanych drzwiach
  6. Konfiguracja oprogramowania, programowanie zamków, szkolenie dla personelu hotelu

Cena: 13 080 zł brutto. Przy regularnych cenach sprzętu, koszt powyższego systemu wraz z wdrożeniem wynosi 16 385 zł brutto.

Jeżeli są zainteresowani Państwo wdrożeniem Systemu Jednego Klucza i skorzystaniem z letniej promocji cenowej zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przygotujemy wycenę uszytą na miarę Państwa obiektu.

Promocja zamki hotelowe Be-Tech Berlin