Be-Tech Oslo – zamek hotelowy do istniejących drzwi

Często w ramach modernizacji wyposażenia hotelowego inwestor musi podjąć decyzję o instalacji elektronicznych zamków hotelowych, umożliwiających gościom wygodny dostęp do pokoi hotelowych przy użyciu karty. Inwestycja ta nie musi się wiązać z wymianą drzwi czy wkładek zamków. Rozwiązaniem jest zamek Oslo, który współpracuje z zamontowanymi w hotelu wkładkami do zamków.

Aby umożliwić gościom dostęp do pokoi hotelowych przy użyciu karty, wymienić należy jedynie szyld zamka oraz dołożyć elektronikę sterującą ryglem. Oba te elementy dostaną Państwo w zestawie zamka hotelowego Be-Tech Oslo do istniejących drzwi. Zamek zaprojektowany został tak, aby pracował z wkładkami od praktycznie każdego producenta. Poniższa tabela prezentuje wymiary, jakie powinna mieć zamontowana w drzwiach wkładka, aby integracja z zamkiem Oslo była możliwa

Be-Tech Oslo - zamek hotelowy do istniejących drzwi - wymiary wkładki
A) Odległość pomiędzy osią klamki, a dolną krawędzią wkładki: maksymalnie 80 mm
B) Odległość pomiędzy osią klamki, a krawędzią wkładki przylegającą do futryny: minimalnie 45 mm
C) Rozmiar otworu do montażu klamki: 7 mm, 8 mm, 8.5 mm lub 9 mm, kształt: kwadratowy
D) Odległość pomiędzy osią klamki, a górną krawędzią wkładki: maksymalnie 78 mm
E) Odległość krawędzią wkładki, a krawędzią drzwi: minimalnie 12 mm

Zamek elektroniczny Be-Tech Oslo pasuje do standardowych drzwi, o grubości 45 – 60 mm. Drzwi wykonane mogą być z drewna, metalu, MDF, czy innych popularnych materiałów.

Zamek Be-Tech Oslo dostępny jest w dwóch kolorach: stal szczotkowana i złoty (powłoka cyrkonowa PVD).

Wymiana mechanicznych zamków hotelowych na zamki elektroniczne Be-Tech może być pierwszym krokiem w kierunku budowy i wdrożenia systemu jednego klucza Be-Tech, w którym przy użyciu jednej kary gość hotelowy może otworzyć drzwi do hotelu, drzwi do pokoju, strefy SPA, itp. Ta sama karta może być użyta do zapłaty w barze hotelowym (należność doliczana do rachunku klienta), czy wejścia na śniadanie. Pracownicy hotelu mają dostęp do pomieszczeń służbowych. Więcej informacji na temat systemu jednego klucza.

Zobacz opis przykładowego wdrożenia polegającego na wymianie zamków mechanicznych na zamki Be-Tech Oslo